All a part of Selena’s scene

16. července 2011 v 6:25 | TýneXX |  Other
Se se svojí kapelou The Scene je třetí studiové album, Selena Gomez říká Rohini Nair, že je nadšená, jak je hudba ve tvaru nahoru.

Q Doufáme, že se cítíte dobře po nedávném záchvatu nemoci. Bylo těžké se dostat zpátky do přísnosti veřejných vystoupení a představení?
Já jsem dobrý a zpět, ve skutečnosti mnohem lépe. Musím se postarat sám o sebe.

With source! ;)


Q Toto je třetí album Selena Gomez & The Scene. Jaké byly některé vlivy, které jste hledali zapracovat na tom, kdy The Sun Goes Down?
Tam je píseň volala moje dilema, který je jedním z mých oblíbených. Je to pop rock song, velmi podobný věci na můj první záznam ve skutečnosti. Je to asi milovat - ale nejste si jistí, že člověk je ten pravý pro vás a stále se nemůžete pomoci, ale být přitahovány k této osobě. Pak je tu tento song udeřil do světel, že jsem rád, což je v podstatě říká nemůžete sedět a říkat: "Měl jsem to udělal" nebo "já jsem mohl udělat, že i kdybych měl by můj život Ukázalo se, jinak ". Je to všechno o životě v současné době a já jsem rád, že tato píseň má opravdu silné poselství.

Otázka jste dříve řekl, že hudba na tomto albu je opravdu blízko místa, kde jste v životě také ...
Mám pocit, že jsem roste, mění a vyvíjí, takže moje hudba je způsob, jak vyjádřit to. Je to opravdu zábavné, je to velmi taneční. Je to stále stejné vibrace, že moje druhé album se - je to jen to trochu lepší, jsem posílení své hry.

Q Prosím, řekněte nám něco o kamarádství, které sdílíte s vaší kapely, scénu? Co je vytváření hudby pro vás líbí?
Moje kapela je úžasná a já miluji je. Pokud jde o mou při skládání písniček, je to velmi ekologické. Nemůžu nic sílu a dal si ho do plánu jít do studia a sednout si a napsat písně od nuly. Stává se to u těch náhodných časech. Napíšu text v letadle ... Mám sklon si myslet, hodně, když jsem ve sprše nebo nákupy. Jen jsem pero texty a dal jsem to dohromady s producenty. Takže můj song proces psaní je velmi snadné a jednoduché.

Q Má hrát s kapelou nebo jednotlivě vám více pocit naplnění? A mezi herectví a zpěvu, to, co vám dává více uspokojení?
Při provádění s kapelou je to jiné, a po provedení sólo jeho různé. Cítím, jak zajistit pocit naplnění v nějaké cestě nebo jiný. Chci, aby se více filmů, jako jsem to neudělal mnoho filmů, tak daleko. Nicméně, i já chci pěstovat více, hudebně. Právě teď je těžké si vybrat, která mě baví nejvíc, ale myslím, že až budu starší a chci všech těchto činností, aby zpomalil, budu asi hledat další možnosti hraní.

Q jsi pojmenoval zpěvačka Selena a vy jste se dostala k herectví, protože sledují svou matku. Mohl byste nám říct něco více o tom, jak se formoval své tvůrčí cítění?
Cítím se velmi poctěn, nesou její jméno. Selena byl velký vliv na mě a já jsem vyrůstal vědět, kdo to je. Miloval jsem zábavné, když jsem byl mladší. Moje máma mě vychovala, že je velmi otevřený s mou hudbou. Jak jsem byl jedináček vyrůstal, jsem se zabavit, a proto se neustále hrát. Já bych zpívat, tančit a jednat ve svém obývacím pokoji. Co se týče mé kariéry jsem velmi požehnal a štěstí. Je to pro mě důležité vrátit kdykoliv dostanu šanci. Mám také platformou pro děti: Je dobré stát se součástí a podporovat další generace, aby si navzájem pomáhali ven.

Q chodíte zpěvák (Justin), který je stejně slavná jako vy. Znamená to, že aby bylo snadnější ke klice pozornost, která je zaměřena na vás po celou dobu?
Je to divný a odlišný životní styl vůbec. Snažím se zůstat co nejvíce normální a být sama sebou. Ale je to fajn vztah k někomu, kdo ví, jak šílené to všechno je.

Q Co bude dál na Selena a scéna z hlediska hudebního směru?
Jsem velmi nadšený mé cesty. A já jsem pracoval na španělský rekord.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama