Hollywood Records

14. července 2011 v 13:21 | TýneXX |  Other
Takže další napsaná novinkaa..... O5 zdůrazňuji, že překlad neni moc dobrý....

Ok, takže je to v létě, a lidé chtějí slyšet nové pozitivní zábavné hudby z rádia. Ideální čas poslat Love You Like Love Song pro rádia pravdu? No není pro Hollywood Records, protože nebere v potaz, že přidá data v rádiu. I tweeted je dnes jim říct, kdyby mohl poslat, a to je to, co oni odpověděli, "vy, naše radio promo tým má zvláštní harmonogram mají následovat. Když "Kdo říká," dokončil střídání, tak jdeme na to. "Dovolte mi začít tím, že říká, že lžou. Oni už ležel dva týdny. Vím, jak radio / dobrá nahrávací práce, aby se mohli lhát a já se jim tváří v tvář hudby. Je zřejmé, že neodpověděl zpět, protože věděl, že jsem měl pravdu. Můžete vidět, co jsem napsal, že přejdete na naše twitlonger / Twitter, a podle toho, jak se k nám!

V podstatě Kdo říká, že je bude nadále klesat a klesající, protože je to děláno na popové rádio. Love You Like Love Song neovlivní jeho rotace se sníží a teď padá to na 200 kol a měl by být z Top 40 do příštího týdne. Po pádu z vrcholu 40 na Pop rozhlasu se vám opravdu nebudou mít publikum ještě. Kdo říká, že své pouti, a to přece úžasné. Také jsem navrhl, aby mohli poslat Who Says pro dodává Hot AC / AC ponořit se do nového formátu a získat nové publikum. Ona je v současné době na # 40 a # 47 Ac na Hot AC a dodává data by dostat více rádií točit skladbu. Dát Kdo říká, že více dlouhověkost a dosažení Platinum 2x rychleji.

Love You Like Love Song ztratil se na tolik, že se točí mohla mít, kdyby poslal z alba týden a to ještě proto, že nejsou odeslání. Měli by jednat rychle a hned posílat Love You Like Love Song to od úterý do Pop / Rhtymic protože vím, že si ji vyzvednout. Jak už jsem řekl, že píseň má velký ohlas, video se šířil, a to zůstalo v top 15 na iTunes, představte si, že to radio podporuje? Nedám na této skladby je příliš velký potenciál.Samozřejmě toto označení neví, jak spustit Selena Gomez a na scénu a na konci dne, kdy budou probírat s někým, kdo má kariéru. Pokud by řekl v rozhovoru pro Billboard, že Selena je jejich "priority" Představte si, když to není. Doufejme, že Selena opustí, jakmile se její smlouva je více než proto, že nejsou podporuje její hudební, ani tekoucí jí dobře. Jsem unavená by se dostali do pořadu. Také oni blokován ventilátor Selena dnes Tweeting je pěkně poslat skladbu, ale když další fanoušky posílá výhrůžky smrtí nebo proklínání ven se dostanou varování, nebo možná i odpověď. To není vůbec cool. Jen jsem chtěl, aby vás vědět o celé situaci. Doufám, že ne zkazit této době, jako tomu bylo u posledních dvou.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama