Selena, růžový kůň a týraní zvířat...

15. července 2011 v 19:26 | TýneXX |  Other
Selena Gomez točila svůj new klip k písni "I Love You Like A Lovesong" na pláži u kalifornského Malibu. Vystartovali ale na ni ochránci zvířat!
Narůžovo nabarvený bělouš prý podle nich mohl nevýslovně trpět. Ochránci zvířat PETA udělali z celého natáčení skandál a snažili se ho přerušit.

"Pro nějaké stupidní video se barví kůň narůžovo!" vyslali aktivisti zprávu na Twitter s tím, že ponoukali všechny ochránce zvířat z okolí Malibu, aby na pláž přišli protestovat.

"Umělci by měli být zodpovědní za své činy," pokračovali na stránce. Jenže druhý den, když se fotky z natáčení objevili v tisku, se dozvěděli, že video s růžovým koněm natáčí Selena Gomez.

"No tak to potěš! To je tvoje video?" zazněl další koment na Twitteru. "Všichni Disney fanoušci, musíme se proti tomu spojit!"

V tenhle moment to už ale nevydržela ani Selena a vydala ke všemu prohlášení: "Ať už jste mými fanoušky nebo ne, přestaňte tu mluvit o týrání zvířat! Žádnému zvířeti jsme při natáčení neublížili. Na barvení byli najatí odborníci, kteří použili potravinářskou barvu, která neobsahuje žádné toxické látky a je vodou smývatelná. Vše proběhlo bez jakéhokoliv problému a s tou nejpečlivější přípravou!"
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama